0 položek
0 EUR

Sprej na starostlivosť o povrchové rany Silver Honey Rapid Wound Repair, tuba 56,7g

Náš tip
Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey sprej   Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey sprej   Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey  
Výrobca: Absorbine
EAN: 0114444510371
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 41,59 EUR


ks

VIDEO Sprej na starostlivosť o povrchové rany Silver Honey Rapid Wound Repair, tuba 56,7g

POPIS

Prípravok je určený na starostlivosť o povrchové rany u koní, kde je riziko vzniku bakteriálnej infekcie, ale zároveň je nutné zaručiť jemnosť k pokožke.

Sprej Silver Honey Rapid Wound Repair je prípravok, ktorý kombinuje prirodzenú silu manukového medu a koloidného striebra MicroSilver BG™

Produkty Silver honey poskytujú dlhotrvajúcu ochranu a hydratáciu vďaka zloženiu, ktoré pôsobí proti baktériám a je šetrné k pokožke. Prípravok je určený na použitie pri rezných ranách, odreninách, vredoch, dermatitídach, vyrážkach, plesniach, škrabancoch, prejavoch letnej vyrážky, rôznych ranách a popáleninách.

Absorbine Silver honey spray je pH neutrálny, neobsahuje kyselinu chlórnu a je možné ho použiť pre kone, psy a všetky druhy zvierat.

  • Vyrobené z prírodných účinných látok.
  • Pôsobí proti baktériám, hmyzu v rane a zvyšuje rýchlosť hojenia.
  • Podporuje prirodzený debridement rán (odstránenie nekrotického tkaniva) a tým podporuje hojenie a rast nového tkaniva.
  • Má vyvážené pH a neobsahuje kyselinu chlorovodíkovú
  • Nenaruší prirodzený mikróbiom pokožky
  • Najdlhšie trvajúce krytie a zvlhčenie rán od Absorbine
  • Horká chuť zabraňuje olizovaniu
  • Zloženie na báze prírodných látok.

Nimbový olej je známy svojim antibakteriálnym a repelentným účinkom. Extrakt z tejto rastliny, ktorý je obsiahnutý v produkte Silver Honey pomáha udržovať ťažký hmyz ďalej od rán a tým zabrániť ich kontaminácii. Hojivý sprej aj masť Silver Honey® sú vysoko účinné pri zmäkčovaní starších, pretrvávajúcich chrasty, pomáhajú ich odstrániť a zároveň podporujú hojenie rán pod nimi.

Návod na použitie: Jemne očistite a osušte ranu a jej najbližšie okolie. Nastriekajte opatrne sprej priamo na ranu a cez jej okraje. Aplikujte denne až do úplného zahojenia rany.

Upozornenie: ¦Len pre zvieratá. Veterinárny prípravok. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí. Nepoužívať u koní, ktorých mäso je určené na ľudskú spotrebu. Vyvarujte sa kontaktu s očami. V prípade požitia vyhľadajte lekára alebo volajte Toxikologické centrum a ukážte mu túto etiketu. Ak sa po použití objaví podráždenie alebo alergické reakcie, prestaňte prípravok používať.

Účinné látky: manukový med 11%, aktívne striebro 0,2%

Zloženie: Allantoín, benzyl alcohol, maslovník africký, bambucké maslo, extrakt z nechtíka lekárskeho, cetearil alcohol, denatonium benzonát, etylhexylglycerín, glycerín, glyceryl stearát, izopropyl palmitát, olej zo semien zederachu0 indického, prečistený med , prečistená voda, hydroxid sodný, kyselina stearová, tokoferol, xantánová guma, glukonát zinočnatý

Balenie: sprej 236,6 ml

Tento produkt podlieha pri dovoze schvaľovaciemu procesu podriadenému Ministerstvám poľnohospodárstva a zdravotníctva. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávneným dovozcom týchto produktov Absorbine do Českej republiky. Údaje o dovozcovi a číslo schválenia sú povinne uvádzané na etikete každého produktu.

Držiteľ rozhodnutia o schválení a výhradný distribútor v ČR a na Slovensku: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 13000, Praha

Číslo schválenia: 260-22/C