0 položek
0 EUR

DODACIE LEHOTY, DOPRAVA A PLÁTBY

Dopravné.....................................od 6,- EUR

Plátba dobierkou...........................1,50 EUR

Platba vopred prevodom..................zdarma

 

V prípade, že tovar máme skladom (položka označená „skladom“), vyexpedujeme ho bez zbytočného odkladu najneskôr do 2 pracovných dní po akceptácii objednávky. V sezóne sa snažíme o expedíciu do 24 hodín. O odovzdaní tovaru prepravcovi budete informovaní emailom. Pokiaľ tovar skladom nemáme, je vo väčšine prípadoch už objednaný a o predpokladanom dátume doručenia budete informovaní telefonicky alebo emailom.  Taktiež v prípade problémov s dostupnosťou niektorého tovaru u nášho dodávateľa budete o tejto skutočnosti ihneď informovaní.

Skladová dostupnosť je len informatívna, mení sa každú minútu a nie je vždy možné zaručiť, že v okamžiku potvrdenia objednávky bude tovar stále dostupný, najmä pokiaľ je skladom posledný kus. Ďakujeme za pochopenie.

Prepravnú slúžbu zavoláme v deň zadania Vašej objednávky (ak je platená na dobierku), alebo v deň pripísania peňazí na účet. Kuriér príde druhý deň. Objednávka je Vám teda doručená 3-4tý deň od jej skompletizovania u nás.

Pozn.: Prosím, pokiaľ ste po objednaní tovaru neboli kontaktovaní (telefón, email) s informáciou o jej fyzickom odoslaní či spresnení dátumu odoslania, kontaktujte nás prosím emailom (predaj@absorbinesk.sk) alebo telefonicky. Je možné, že sme Vašu objednávku neobdržali (aj napriek tomu že ste po odoslaní objednávky obdržali automatický potvrdzujúci email) alebo bola chybne vyplnená tak, že sa nám nepodarilo Vás skontaktovať. Ďakujeme.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace