0 položek
0 EUR

HOOFLEX ČISTO PRÍRODNÍ KONDICIONÉR NA KOPYTÁ, Fľaštička sa štetcom 444ml

Náš tip
Výrobca: Absorbine
EAN: 011444134039
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 25,99 EUR


ks

POPIS

Olej - kondicioner na konská kopytá pre podporu ich prirodzeného zdravia. Je zložený výhradne z prírodných látok za použitia bylinných prísad, ako je čajovníkový olej, arnika, kostihoj a avokádový olej.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Na udržanie zdravých kopýt: Aplikujte na čisté kopyto dvakrát týždenne štetčekom, ktorý je súčasťou obalu. Aplikujte na stenu kopyta a korunku, tiež na strelku a chodidlovou časť k udržaniu optimálnej vlhkosti.

Pre popraskaná a olámané kopyta: Aplikujte minimálne dvakrát-trikrát týždenne na kopytnej stenu a chodidlo dovtedy, kým neodroste prasklina či odštipnutý kúsok kopyta. Jedná sa o kozmetický prípravok, v prípade nutnosti konzultácie zdravotného stavu kopýt, kontaktujte svojho veterinára.

Pre ľahšiu aplikáciu skladujte pri izbovej teplote.

UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. Len pre zvieratá. Používajte len v zhode s návodom na použitie. Nepoužívajte na podráždenú pokožku v okolí kopýt. Ak sa objavia nežiaduce reakcie na liek, nepokračujte v jeho používaní.

SKLADOVANIE: Uchovávajte v suchu a pri izbovej teplote.

ZLOŽENIE: Sójový olej, ricínový olej, teatree olej, arnika, kostihoj, avokádový olej, lanolín

Balenie: fľaštička so štetčekom 444 ml

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace