0 položek
0 EUR

SHOWSHEEN LESK & ROZČESÁVAČ, KANISTER 3,8l (Kanister 3,8 l)

Náš tip
Výrobca: Absorbine
EAN: 8594188890117
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 62,99 EUR


ks

POPIS

Absorbine ShowSheen Lesk a Rozčesávač je unikátny lesk v spreji, vyvinutý tak, aby prinášal neporovnateľnú pomoc pri starostlivosti o srsť, hrivu a chvost koňa. Unikátna ľahká receptúra jemne obaľuje každý chlp či vlas koňa tak, aby boli ľahko rozčesateľné a zároveň jeho vyživujúca zložka zamedzuje efektu elektrizovaných a rozlietaných vlasov.

Navyše:

Balenie: kanyster 3,8 l

Tento produkt podlieha pri dovoze schvaľovaciemu procesu podriadenému Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávneným dovozcom týchto produktov Absorbine do Slovenskej republiky. Údaje o dovozcovi a číslo schválenia sú povinne uvádzané na etikete každého produktu. Výrobky, ktoré neobsahujú tieto údaje na etikete, sú dovezené do SR nelegálne a nespĺňajú vysoké štandardy kvality spoločnosti Absorbine. Často sa jedná o falzifikáty, po záručnej lehote či riedený tovar. Ich použitím môžete ohroziť zdravie Vášho koňa.

Číslo rozhodnutia o schválení: 036/K/17-S

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace