0 položek
0 EUR

Bylinné mazanie na boľavé svaly, šľachy a kĺby Absorbine veterinary liniment (Fľaša, 475 ml)

Novinka v nabídce
Náš tip
Bylinné mazání liquid na bolavé svaly, šlachy a klouby Absorbine Veterinary liniment   Bylinné mazání liquid na bolavé svaly, šlachy a klouby Absorbine Veterinary liniment  
Výrobca: Absorbine
EAN: 8594188890215
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 25,99 EUR


ks

POPIS

Absorbine Bylinné mazanie proti bolestiam svalov, šliach a kĺbov. Originálna tekutá receptúra obsahuje jedinečnú zmes bylín a prírodných olejov, ktorá upokojuje bolesť namáhaných svalov a stuhnutých kĺbov, zmierňuje zápal šliach a artritídu. Nástup účinku je rýchly a dlhotrvajúci.
Už viac ako 120 rokov je Absorbine Bylinné mazanie (s pôvodným americkým názvom Veterinary liniment) najpredávanejším mazáním pre kone na svete. 

 • pomáha koňom proti stuhnutosti a bolesti kĺbov, svalovej únave, opuchu
 • pomáha bez ohľadu na pôvod problému (nadmerné zaťaženie, napätie šliach, artróza atď.)
 • viac ako 120 rokov osvedčená receptúra obsahujúca nechtík, echinaceu a palinu
 • Poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom pred akoukoľvek chorobou vášho koňa, vrátane krívania a iných príznakov bolesti.
 • Hlboko prenikajúce teplo pomáha upokojiť bolesť a opuch tkanív spôsobených artritídou
 • Antiseptická receptura je vhodná na riešenie kožných ochorení
 • pomáha predchádzať plesňovým infekciám kopyta
 • s riedením opísaným vyššie, môže sa použiť na prípravu odľahčovacieho kúpeľa po práci
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Nohy a kĺby: Produkt opatrne vmasírujte do oblastí, kde je to potrebné. Pre rýchlejší účinok namočte špongiu do veľmi teplej vody, vyžmýkajte ju a naneste na ošetrenú oblasť tak, aby teplo otvorilo póry pokožky. Opakujte to 10 minút, potom utrite dosucha a  namažte nohy Absorbine® Bylinné mazanie (Veterinary liniment) vo veľkom množstve. Opakujte podľa potreby.

Chrbát, bedrá, ramená: Produkt opatrne vmasírujte v dostatočnom množstve do ošetrovaných oblastí. Pred aplikáciou produktu je možné pokožku najskôr zahriať uterákom namočeným v teplej vode, aby sa otvorili póry pokožky. Potom srst utrite dosucha a produkt namažte. Chápte koňa, chráňte koňa pred prievanom. Opakujte podľa potreby

Kúpanie: Ideálne po práci: zmiešajte 110 ml Absorbine Herbal Lubrication Liquid, 220 ml octu a 670 ml vody. Kôňa umyte týmto roztokom. Kúpeľ má chladivý, osviežujúci účinok.

Zahriatie: Masáž produktu pomáha zvyšovať krvný obeh svalov, zahrieva ich a zabraňuje možnému poškodeniu počas práce.

Po práci: Vmasírujte do namáhaných svalov a šliach. Podpora krvného obehu zabezpečí rýchlejšie vyplavenie nežiaducich metabolitov a rýchlejšiu regeneráciu.

Ošetrenie kože: Upokojuje svrbenie spôsobené (aj sekundárnou) bakteriálnou infekciou. Aplikujte na postihnuté miesta 3 krát týždenne. Neaplikujte na podráždenú pokožku, nie na zranenie.

VÝSTRAHA: Pozor, horľavé! Môže spôsobiť alergickú reakciu - obsahuje chlóroxylenol. Používajte v súlade s pokynmi, len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. V prípade kontaktu s očami ich umyte prúdom vody a poraďte sa s lekárom. Opakované nadmerné používanie môže viesť k suchu a praskaniu pokožky. Používajte v dobre vetraných priestoroch, nevdychujte výpary, obsahuje acetón

SKLADOVANIE: Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

ZLOŽENIE: Účinné látky: mentol, chlóroxylenol, jód, zmes bylín Pomocné látky: olej z paliny, acetón, výťažky z echinacey, klinčekov, škorice a iných cca. 70 bylín, jodid draselný, tymolová modrá, voda..

Balenie: 950 a 475 ml fľaše

Tento výrobok podlieha schvaľovaciemu procesu podriadenému ministerstvám poľnohospodárstva a zdravotníctva pri dovoze. Spoločnosť Ghoda s.r.o. je jediným schváleným autorizovaným dovozcom týchto produktov Absorbine do Českej republiky. Údaje dovozcu a schvaľovacie číslo sú povinné na etikete každého výrobku. Výrobky, ktoré neobsahujú tieto informácie na etikete, sa do Českej republiky dovážajú nelegálne a nespĺňajú vysoké štandardy kvality spoločnosti Absorbine. Často ide o falzifikáty, expirovaný alebo zriedený tovar. Ich používaním môžete ohroziť zdravie svojho koňa.

Veterinárny prípravok pre kone. Schvaľovacie číslo: 104/K/16-S

DOSTUPNE VARIANTY

  balenie dostupnosť cena
Fľaša, 475 ml
skladom
25,99 EUR
Fľaša, 946 ml
skladom
41,50 EUR