0 položek
0 EUR

Masť na podporu hojenia otvorených rán a ochrana proti infekcii Silver honey, tuba 56,7g

Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey gel   Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey gel   Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey gel   Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey gel   Podpora hojení otevřených ran a ochrana proti infekci Silver honey gel  
Výrobca: Absorbine
EAN: 0114444510370
Dostupnosť: SKLADOM
Variant:
Cena: 40,55 EUR


ks

POPIS

Silver Honey Rapid Wound Repair, je prvý produkt, ktorý kombinuje prirodzenú silu manukového medu a koloidného striebra. Produkt je určený na starostlivosť o otvorené rany u koní, kde je riziko tvorby bakteriálnej infekcie, ale zároveň je nutné zaručiť jemnosť k pokožke.

Revolučné zloženie tohto výrobku zvlhčuje ošetrovanú oblasť počas hojenia a pôsobí proti baktériám a chráni prirodzený mikróbiom pokožky, tým zásadne zvyšuje rýchlosť hojenia u koní, poníkov i vašich ďalších štvornohých kamarátov.

Prípravok je určený na použitie pri rezných ranách, odreninách, vredoch, dermatitídach, vyrážkach, plesniach, škrabancoch, prejavoch letnej vyrážky, rôznych ranách či popáleninách.

Hojivá masť Silver Honey® je vysoko účinná pri zmäkčovaní starších, pretrvávajúcich chrasty, pomáha ich odstrániť a zároveň podporuje hojenie rany pod nimi.

  • Vyrobené z prírodných účinných látok medicínskej kvality
  • Pôsobí proti baktérií a zvyšuje rýchlosť hojenia
  • Podporuje prirodzený debridement rán (odstránenie nekrotického tkaniva) a tým podporuje hojenie a rast nového tkaniva.
  • Má vyvážené pH a neobsahuje kyselinu chlorovodíkovú
  • Nenaruší prirodzený mikróbiom pokožky
  • Najdlhšie trvajúce krytie a zvlhčenie rán od Absorbine

Návod na použitie: Jemne očistite a osušte ranu a jej najbližšie okolie. Naneste jemne masť do rany a cez jej okraje. Aplikujte denne až do úplného zahojenia rany.

Upozornenie: Iba pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Nesmie prísť do očí. V prípade požitia vyhľadajte lekára alebo volajte Toxikologické centrum a ukážte mu túto etiketu. Ak sa po použití objaví podráždenie alebo alergické reakcie, prestaňte prípravok používať.

Účinné látky: manukový med 11%, aktívne striebro 0,2%

Zloženie: Allantoín, benzyl alcohol, maslovník africký, bambucké maslo, extrakt z nechtíka lekárskeho, cetearil alcohol, denatonium benzonát, etylhexylglycerín, glycerín, glyceryl stearát, izopropyl palmitát, olej zo semien zederachu indického, EG , prečistená voda, hydroxid sodný, kyselina stearová, tokoferol, xantanová guma, glukonát zinočnatý

Balenie: Tuba 56,7g