0 položek
0 EUR

Absorbine Leather therapy Laundry solution (Fľaša, 591 ml)

Náš tip
Výrobca: Absorbine
EAN: 8594188890445
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 29,11 EUR


ks

POPIS

Vyprať výrobky z pravej alebo syntetickej kože a ovčej vlny v práčke? Áno a nikdy to nebolo tak jednoduché. A dokonca aj z brúsenej kože či jemného semišu. Je vhodný a šetrný aj k syntetickému fleece. Vyperte si bezpečne rajtky či pantalony s celokoženým sedom, CHAPS, rukavice, podložky a obaly na sedlo z ovčej vlny, skrátka všetko kožené, vlnené, fleecové čo v šatni u koní nájdete. Prípravok sa jednoducho používa ako prací koncentrát, je nutné ho pred použitím zriediť vodou a potom použiť v práčke ako každý iný prací gél. Obsahuje ošetrujúce zložky, ktoré kožu ošetrí a vyživí. Je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Pre ešte väčšiu ohybnosť a jemnosť kožených výrobkov odporúčame použiť s Leather Therapy Laundry rinse and dressing. Obnovte zašlú krásu Vášho jazdeckého vybavenie s luxusnými produktmi Leather Therapy. Všetky produkty Leather Therapy sú biologicky odbúrateľné. Produkty Leather Therapy® s označením "Laundry" sú prvé prípravky, ktoré vám umožní prať Vaše kožené a vlnené vybavenia v automatickej práčke. Revolučná patentovaná technológia!
 
NÁVOD NA POUŽITIE:
 Čistí a vyživuje prírodnú i syntetickú kožu a textíliu vrátane semišu, jemných CHAPS, kožených rajtiek, rukavíc, fleecových výrobkov a iných. Osviežuje, čistí, vyživuje a je šetrný k životnému prostrediu.
Tip: Nikdy neperte kožené výrobky na viac ako 30 ° C.
Rôzne farby perte oddelene. Vyskúšajte stálosť farieb na skrytom mieste. 
Pri ručnom praní zmiešajte Solution s vodou a potom pridajte do kúpeľa výrobky určené na pranie. 1) Ľahko zašpinené (jemná koža, vlnený prírodné fleece) - 1-2 plné uzávery prípravku Solution, program na jemnú bielizeň alebo vlnu, len so studenou vodou. 2) Viac zašpinené (ťažké textílie, brúsenej silné usne): 2 plné uzávery prípravku Solution, program na farebnú bielizeň (30 ° C pranie s posledným pláchaním studenou vodou). Pre lepšiu ohybnosť, jemnosť a ochranu pred vyblednutím farieb použite Lether Therapy Laundry Rinse & Dressing ako aviváž a náter. ZLOŽENIE: 5% alebo viac, ale menej ako 15% amfolytické povrchovo aktívne látky, parfumy, konzervačné činidlá (O-PHENYLPHENOL).