0 položek
0 EUR

ABSORBINE BYLINNÉ MAZANIE LIQUID (Fľaša, 946 ml)

Náš tip
Absorbine Bylinné mazání na bolest s dlouhotrvajícím účinkem, láhev 946 ml   Absorbine Bylinné mazání liquid na bolest s dlouhotrvajícím účinkem, láhev 450 ml   Absorbine Bylinné mazání produktová skupina  
Výrobca: Absorbine
EAN: 8594188890208
Dostupnosť: SKLADOM
Balenie:
Cena: 41,50 EUR


ks

POPIS

Už viac ako  120 rokov je Absorbine Bylinné Mazanie Liquid (s pôvodným americkým názvom Veterinary liniment, Veterinárne mazanie) najpredávanejšie mazanie pre kone na svete. Originálna tekutá receptúra obsahuje unikátnu zmes bylín a prírodných olejov, ktoré tíšia bolesti natiahnutých svalov a stuhnutých  kĺbov, uľavuje pri zápaloch šliach a artritíde. Nástup účinku je rýchly a dlhotrvajúci.

Navyše:

  • Znižuje opuchy spôsobené artritídou
  • Antiseptické zloženie je vhodné pre drobné zranenia pokožky
  • Napomáha v prevencii plesňových infekcií kopyta
  • Pri správnom riedení je z neho možné pripraviť regeneračný kúpeľ po práci

Balenie: fľaša 475 ml

              fľaša  950 ml

              kanister 3780 ml

Tento produkt podlieha pri dovoze schvaľovaciemu procesu podriadenému Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávneným dovozcom týchto produktov Absorbine do Slovenskej republiky. Údaje o dovozcovi a číslo schválenia sú povinne uvádzané na etikete každého produktu. Výrobky, ktoré neobsahujú tieto údaje na etikete, sú dovezené do SR nelegálne a nespĺňajú vysoké štandardy kvality spoločnosti Absorbine. Často sa jedná o falzifikáty, po záručnej lehote či riedený tovar. Ich použitím môžete ohroziť zdravie Vášho koňa.

Číslo schvalenia: 104/K/16-S

DOSTUPNE VARIANTY

  balenie dostupnosť cena
Fľaša, 946 ml
skladom
41,50 EUR
Fľaša, 475 ml
skladom
25,99 EUR